2142/​508

Lise Malinovsky (f. København 1957)

“Dame”. Sign. på bagsiden Lise Malinovsky 2003. Olie på lærred. 145×145.

Proveniens: Galerie Moderne, Silkeborg.

Moderne kunst og design, 19. oktober 2021

Vur­dering

40.000–50.000 DKK

Hammerslag