2139/853
Ubekendt designer
Kvadratisk sofabord med stel af forkromet stål, med skråtstillede profiler. Top og hylde af glas. Udført hos Vitra. H. 45. L./B. 75.
Stand
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Auktion
Moderne kunst og design, 28. september 2021
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|