2139/​853

Ubekendt designer

Kvadratisk sofabord med stel af forkromet stål, med skråtstillede profiler. Top og hylde af glas. Udført hos Vitra. H. 45. L./B. 75.

Stand

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Auktion

Moderne kunst og design, 28. september 2021

Kategori
Vur­dering

3.000 DKK

Solgt

Hammerslag

1.500 DKK  

1 bud

Tidspunkt Byder Bud
1.500 DKK