1850/649
Lis Zwick (f. København 1942, d. 2020)
“Kærlighed”. Sign. Lis Zwick 1990. Håndkoloreret litografi. Lysmål 23×31.
Intet at bemærke. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 11. december 2018
Vurdering
Hammerslag
20 bud