1321/578
Gorm Eriksen (f. København 1940, d. 2022)
“Regn”, 1989. Sign GE.; sign., betitlet og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 120×144.
Moderne kunst og design, 21. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
11 bud