2441/9022
Et par franske lampetter af forgyldt bronze støbte med trompeterende putti, hver med to svungne lysarme. Louis XVI form, 19. årh.s slutning. H. 40 cm. (2)
Aldersrelaterede spor.
Vurdering
1092330 | ||
829887 |