12034/162
Ubekendt kunstner
Komposition. Sign. verso J. Rees 1961. Olie på lærred. Rammemål 77×85.
Enkelte minimale ridser.
Kunst, antikviteter & design, 20. august 2020
Vurdering
Hammerslag