1948/​128

Dansk barok klapbord af egetræ, balusterformede gavle, plade med to ovale klapper. 18. årh. H. 73. L. 93. B. 43/124.

Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. november 2019

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

2.000 DKK

2.000 DKK