2431/​1279

Louis Vuitton

“Houston” taske af gyldent monogram vernis lakeret læder med brune læderbesætninger, gyldne beslag, to hanke, et lynlås rum med to indvendige lommer og gråt læderfor. H. 26 x B. 33 x D. 15 cm. 2000.

Fremstår med synlige tegn på alders- og brugsslitage. Slitage på vernis lakeret læder, herunder mærker, ridser og noget misfarvning. Slitage på læderhanke, som er knækket flere steder. Nogler mindre mærker og krakeleringer i læder indvendigt. Alle mål er cirkamål.

Fra i Lyngby
Vur­dering

2.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?