2437/2
Svensk rokoko vægkonsol af forgyldt træ med plade af marmoreret træ. 18. årh.s midte. H. 75. B. 85. D. 40.
Ridser og mærker. Brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 9. september 2024
Vurdering
Hammerslag