2413/191
Vase af brunemaljeret jern, balusterformet korpus med trompetformet hals. 19/20. årh. H. 35 cm
Fremstår med alders- og brugsslitage. Emaljeafslag.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag