2034/664
Mogens Andersen (f. København 1916, d. sst. 2003)
Komposition, 1952. Sign. og dateret på bagsiden. Olie på lærred. 146×114.
Mindre optørringsrevner
Moderne kunst og design, 18. august 2020
Vurdering
Hammerslag
28 bud