12004/​178

“Børnehjælpdagen” To plakater. Usign. Litografi og offset i farver. Bladstørrelse 84×62. Uindrammet. (2)

Almindelig slitage.

Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag