12004/178
“Børnehjælpdagen” To plakater. Usign. Litografi og offset i farver. Bladstørrelse 84×62. Uindrammet. (2)
Almindelig slitage.
Kunst, antikviteter & design, 23. januar 2020
Vurdering
Hammerslag