2008/170
Tekno Falck station af træ med tre-dobbelte låger samt ur og flag i top og seks tilhørende Tekno blikbiler samt ambulancefly. (8)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker. Enkelte dele mangler.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. februar 2020
Vurdering
Hammerslag
11 bud