2140/261
Samling erindringsskeer og gafler á ni sæt af forgyldt sterlingsølv med emaljearbejde. A. Michelsen. Vægt 890 g. (18)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 4. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag
12 bud