1909/9018
Orientalsk tæppe i Tyrkisk Ushak design. Ubrugt/Aldrig anvendt. 21. årh. 297×225.(2803)
Dette emne handles i fuldmoms
Beverly Hills tæppe-ophørssalg, 25. februar 2019
Vurdering
Hammerslag