2045/915
Dansk design
Standerlampe med stel af teak og messing på trepasfod af jern. 1950erne. H. inkl. skærmholder 150.
Stand
Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Kategori
Vurdering
Hammerslag
Ikke solgt