2045/​915

Dansk design

Standerlampe med stel af teak og messing på trepasfod af jern. 1950erne. H. inkl. skærmholder 150.

Stand

Brugsslitage. Ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Auktion

Moderne kunst og design, 3. november 2020

Kategori
Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

Ikke solgt