2013/207
“Salome” figur af patineret gips i form af kvinde stående med nøgen overkrop og hænder hvilende bag hovedet. H. 41 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
27 bud