899/1321
Gunleif Grube (f. Skála, Færøerne 1947)
“Livstegn”, 2002. Sign. Gunleif; sign. og dateret med titel på bagsiden. Olie på lærred. 128×200.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og grafik, 9. december 2020
Vurdering
Hammerslag