2440/​159

Par konsolborde af forgyldt træ, rigt udskåret med ben i form af figurer afsluttet på “claw and ball”. 20. årh. H. 76,5. B. 77. D. 35. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

750 DKK

13 bud

1044042 750 DKK
1123040 700 DKK
1044042 650 DKK
1123040 600 DKK
1044042 550 DKK
1123040 500 DKK
1044042 480 DKK
1123040 460 DKK
1044042 440 DKK
1123040 420 DKK
1044042 400 DKK
1123040 380 DKK
828522 360 DKK