2440/159
Par konsolborde af forgyldt træ, rigt udskåret med ben i form af figurer afsluttet på “claw and ball”. 20. årh. H. 76,5. B. 77. D. 35. (2)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Vurdering
Hammerslag
13 bud
1044042 | ||
1123040 | ||
1044042 | ||
1123040 | ||
1044042 | ||
1123040 | ||
1044042 | ||
1123040 | ||
1044042 | ||
1123040 | ||
1044042 | ||
1123040 | ||
828522 |