2440/2066
“Constellation” af stål og 18 kt. guld. Ref. 12723000. Lænke af stål og 18 kt. guld omkreds ca. 16 cm. Ø 25 mm. Quartz. 2002
Æske, garantibevis samt ekstra led medfølger.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri. Pletter på urskive.
Vurdering
Hammerslag
14 bud
949535 | ||
1008327 | ||
949535 | ||
1008327 | ||
846622 | ||
1119699 | ||
1054264 | ||
843378 | ||
1008327 | ||
1054264 | ||
846622 | ||
999018 | ||
912352 | ||
999018 |