2413/​292

Et par havevaser af patineret støbejern, prydet med ornamentik. 20. årh. H. 13. Diam. 10.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.

Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

10 bud

(Autobud) 600 DKK
600 DKK
(Autobud) 550 DKK
500 DKK
420 DKK
(Autobud) 400 DKK
380 DKK
340 DKK
320 DKK
300 DKK