2413/292
Et par havevaser af patineret støbejern, prydet med ornamentik. 20. årh. H. 13. Diam. 10.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. marts 2024
Vurdering
Hammerslag
10 bud