2313/9081
Empire spejl af bronzeret og bemalet træ, rigt prydet med blomster og bladværk. 19. årh. H. 83. B. 41.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Mindre afslag.
Selected, 27. marts 2023
Vurdering
Hammerslag