12119/162
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky, nr. 115/150. Litografi i farver. Lysmål 31,5×22,5. Rammemål 49×37.
Kunst, antikviteter & design, 13. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
18 bud