1831/682
Erling Jørgensen (f. 1905, d. 1977)
Abstraktion. Sign. Erling Jørgensen 1953 samt på bagsiden. Olie på lærred. 40×31.
Flere krakeleringer.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag
24 bud