1637/1091
Louis Poulsen
Fleksibel bordlampe af bruneret messing til montering på bord. Udført hos Louis Poulsen. Max. L. 80.
Almindelig brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 13. september 2016
Vurdering
Hammerslag