1724/8528
Russisk Gudsmoder ikon, tempera på træpanel. 19. årh. 27×22.
Mindre krakeleringer samt afskalninger. Ridser og mærker. Restaureret.
Russisk tema, 12. juni 2017
Vurdering
Hammerslag