2138/360
Thailandsk buddha af forgyldt bronze, stående på trappeformet base. 20. årh. H. 67 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Ældre malerier, møbler og varia, 20. september 2021
Vurdering
Hammerslag
17 bud