2414/587
Per Neble (f. Nykøbing F. 1937, d. 2004)
“Notater fra en rejse I”, 1971. Sign. Per Neble med titel og datering på bagsiden. Olie og gips på lærred, monteret på masonit. 200×123.
Enkelte overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 2. april 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud