2431/​529

HuskMitNavn (f. København 1975)

“Vi hælder noget i hovedet”, 2009. Sign. HuskMitNavn. Olie på krydsfiner. 242×122.

Proveniens: Lavet til Gringobar på Roskilde Festival.

Patina, herunder ridser, mærker, misfarvninger, afskalninger samt finér afslag.

Fra i Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?