2444/​14

Et par faux bamboo sideborde af messing med hylder af røgfarvet glas. 20. årh. H. 70,5. B. 39. D. 39. (2)

Brugsslitage. Ridser og mærker.

I Aarhus
Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?