2116/629
Horst Antes (f. Heppenheim 1936)
To kompositioner. Sign. Antes. Litografier i farver. Lysmål 54×44 og 67×47. (2)
Undersøgt i ramme. Original stand.
Moderne kunst og design, 20. april 2021
Vurdering
Hammerslag