Anette Harboe Flensburg (f. Kolding 1961)
“Still life with circles”, 2018. Sign. på bagsiden. Olie på lærred. 25×75. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Andersson Sandström, Stockholm / Umeå, Sverige (label på bagsiden). Proveniens: Privatsamling, Sverige.
Malerier, skulpturer og grafik, 8. december 2021