2119/1238
Koralarmbånd af forgyldt sølv prydet med fem cabochonslebene koraler. B. ca. 2 cm. L. ca. 18 cm.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Løs lås.
Smykker, 12. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
28 bud