2138/1299
Armbånd af lueforgyldt sterlingsølv. L. 18,5 cm. B. 3 cm. Vægt ca. 92 g.
1 ekstra led medfølger.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor.
Smykker og Fashion, 22. september 2021
Vurdering
Hammerslag
22 bud