2437/569
Maja Lisa Engelhardt (f. Frederiksberg 1956)
Uden titel. Sign. Maja Lisa Engelhardt 1988. Olie på papir. Bladstørrelse 97×67.
Undersøgt i ramme. Intet at bemærke.
Vurdering
136494 |