2124/153
Dansk maler, ca. 1900
Opstilling med buste og farverige vaser på et bord. Usigneret. Olie på lærred. 62×71,5.
Behov for overfladerensning. Retoucheringer og reparationer. Afskalninger og krakeleringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 14. juni 2021
Vurdering
Hammerslag