1926/​864

Nina Sten-Knudsen, m.fl. (f. København 1957)

Bent Karl Jacobsen, m.fl. (f. København 1934, d. sst. 2004)

Anette Olesen, m.fl. (f. 1969)

Kompositioner. Sign. og nummererede Anette Olesen 83/275, Bent Karl Jacobsen 86, 155/300, Nina Sten Knudsen 90, 233/250. Fire litografier i farver. Bladstørrelse 76×56,5, 76,5×56, 75,5×56 og 76×53,5. (4)

Håndteringsmærker. Ét værk med huller fra tegnestift.

Moderne kunst og design, 25. juni 2019

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag