2426/26
Fransk etagere af palisander, dekoreret med intarsia, front med tre hylder hvorunder fyldningslåge, top med facetslebet spejl, opsat på hjul. Cirka 1900. H. 150. B. 77. D. 36.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Løs i samlingerne.
Ældre malerier, møbler og varia, 24. juni 2024
Vurdering
Hammerslag