12021/183
Ubekendt kunstner, 19. årh.
Landsbymotiv med kirketårn og præstegården i forgrunden. Sign. monogram. Olie på lærred. 19,5×33 cm. Indrammet.
Aldersrelaterede spor og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 21. maj 2020
Vurdering
Hammerslag