2103/​95

Stort spejl af hvidmalet træ med montering af messingblek. Barok form, 20. årh.s begyndelse. H. 163. B. 100.

Ridser og mærker. Brugsslitage.

Ældre malerier, møbler og varia, 18. januar 2021

Vur­dering

4.000 kr.

Hammerslag

2.000 kr.

2.000 kr.