12044/47
I.L. Jensens skole
Æblegren med blomster. Usign. Olie på plade. 19. årh. Lysmål 13,5×18,5. Indrammet.
Aldersrelaterede spor
Kunst, antikviteter & design, 29. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
21 bud