2440/2064
Constellation af guld og stål med datovisning. Ref. 3980876. Quartz. Lænke af guld og stål omkreds ca. 20 cm. Ø 34 mm.
Original æske medfølger. Kondition rettet 26/9–24
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten. Mangler batteri. En stift i lænke knækket, samt en ende mangler.
Vurdering
Hammerslag
16 bud
1067596 | ||
1055262 | ||
1067596 | ||
1055262 | ||
846622 | ||
287845 | ||
846622 | ||
287845 (Autobud) | ||
846622 | ||
287845 (Autobud) | ||
846622 | ||
287845 (Autobud) | ||
853208 | ||
287845 | ||
846622 | ||
287845 |