2142/​7584

Michael Kvium (f. Horsens 1955)

Uden titel. Sign. Kvium 90. Akvarel på papir. Bladstørrelse 17,5×22,5.

Undersøgt i ramme. Original stand.

Samtidskunst, 19. oktober 2021

Vur­dering

12.000–15.000 DKK

Hammerslag

16.000 DKK

16 bud

16.000 DKK
15.500 DKK
(Autobud) 15.000 DKK
14.500 DKK
(Autobud) 14.000 DKK
13.500 DKK
13.000 DKK
12.500 DKK
(Autobud) 12.000 DKK
11.500 DKK
(Autobud) 11.000 DKK
10.500 DKK
(Autobud) 10.000 DKK
9.500 DKK
9.000 DKK
8.500 DKK