2017/683
Wilhelm Freddie (f. København 1909, d. sst. 1995)
Komposition. Tryksign. Freddie 80. Litografi i farver. Bladstørrelse 55×41.
Undersøgt i ramme. Fugtpletter.
Moderne kunst og design, 21. april 2020
Vurdering
Hammerslag
13 bud