922/137
I. T. Hansen (f. Randers 1848, d. sst. 1912)
Udsigt mod Akropolis, Athen. Sign. J. T. Hansen Athen 1893. Olie på lærred. 28×36.
Budfrist
Vurdering
Kommissionsbud
Telefonbud