2108/563
Pablo Picasso, efter (f. Malaga 1881, d. Mougins 1973)
“Côte d'Azur”. Tryksign. Picasso samt Henri Deschamps lith. Litografisk plakat i farver. Bladstørrelse 100×65. Uindrammet. Trykt hos Mourlot Paris.
Original stand.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag
16 bud