2024/565
Bent Holstein (f. København 1942)
“Tucan # 1”. Sign. B. Holstein 1992. Akvarel på tyndt papir. Bladstørrelse 75×25
God stand. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 9. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
33 bud