2422/203
Hans Smidth (f. Nakskov 1839, d. Frederiksberg 1917)
Interiør med pige og ældre herre omkring et spisebord. Sign. Hans Smidth. Olie på lærred. 32×45.
Lærredet er dubleret. Mindre krakeleringer, mindre reparation samt enkelte minimale afskalninger. Behov for rensning.
Vurdering
Hammerslag
26 bud
1053400 | ||
1033290 | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 | ||
1039534 | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 (Autobud) | ||
1053400 | ||
1033290 | ||
1053400 | ||
1033290 | ||
1053400 | ||
1033290 | ||
848737 |