12116/71
A. W. Boesen (f. Vigerslev 1812, d. Bologna 1857)
Landskab med person. Sign. AWB. Olie på plade. 17×22. Uindrammet.
Patina.
Kunst, antikviteter & design, 22. april 2021
Vurdering
Hammerslag